Afgelopen week heeft Base to Work haar dienstverlenging voor de re-integratiediensten van het UWV verder uitgebreid.
Base to Work heeft eerder al een beschikking over het perceel ‘Jobcoaching’ ontvangen en kan nu ook de percelen ‘Modulaire Diensten’, ‘Werkfit Maken’ en ‘Naar Werk’ aanbieden.
De re-integratiediensten van het UWV helpen werkzoekenden bij het vinden van een baan. Dit kan bijvoorbeeld zijn door mensen te activeren, de fysieke en psychische weerbaarheid te vergroten of door te ondersteunen in het sollicitatieproces.
Idris Fatah Ahmed, manager re-integratie en participatie Base to Work, zei het volgende over de dienstverlenging;
‘Base to Work is enthousiast over het uitbreiden van haar dienstverlenging voor het UWV. Re-integreren in de maatschappij is vaak een behoorlijke klus voor mensen waar veel bij komt kijken. Door het werkfit maken van werkzoekenden en ze te ondersteunen in hun zoektocht naar een passende baan kunnen wij mensen weer (opnieuw) een doel geven.’
Meer weten over deze dienstverlenging? Neem dan gerust contact op!
Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging als HR-medewerker? Lees dan snel verder!
Na veel enthousiaste reacties op onze eerdere sessies, nodigen we je daarom van harte uit deel te nemen aan onze webinars in januari. Deelname is gratis.
Elke webinar biedt praktische toepassingen en strategieën die essentieel zijn voor professionals die zich richten op educatie en arbeidsmarktintegratie.
Vorige week is Jonas gestart bij AL-WEST in Deventer als logistiek medewerker. Yonas kreeg hierbij begeleiding van collega Tewelde Yared die zelf ook uit Eritrea komt, de taal spreekt en hierdoor culturele verschillen kan overbruggen. Een aantal maanden geleden zijn we samen met KonnecteD (Werk- en leerbedrijf) gestart met het participatietraject waarin we statushouders laten uitstromen naar een betaalde baan. Meer weten over onze aanpak? Check onze website.
#werkenwerkt
Gisteren zijn collega's Idris en Willem gestart in Alkmaar met een nieuwe groep deelnemers die de masterclass interculturele communicatie zullen volgen.
Aan de hand van praktijkvoorbeelden, casussen en oefeningen wordt het onderwerp interculturele communicatie behandeld.
Hoe motiveer je de doelgroep statushouders, welke cultuurverschillen kom je tegen en hoe weerhoudt zich dat tot de Nederlandse cultuur zijn vragen die uitgebreid aan de orde zijn gekomen. De masterclass is ontworpen voor klantmanagers, consulenten of andere professionals die met de doelgroep statushouders werken.
In het voorjaar starten wij weer met een nieuwe groep deelnemers. Wil je meer informatie over deze masterclass? Neem dan contact op via https://lnkd.in/e7-jXCBu