Aan de slag bij Dorcas!

In februari jl. is ons activatietraject gestart in Emmen. Opnieuw mogen wij kandidaten activeren om deel te nemen in de samenleving!

Emma maakte kennis met Nawal: een ijverige dame die graag in een winkel wil werken. Opzoek naar een geschikte werkplek kwamen zij bij Dorcas Emmen terecht. Hier werd Nawal met open armen ontvangen en werkt ze nu twee dagen in de week. Haar werkzaamheden variëren van het werken met kleding en huishoudelijke artikelen, tot het schenken van koffie en thee en het prijzen van artikelen. De taken worden steeds meer uitgebreid. Nawal geniet van het contact met haar collega’s, klanten en is heel blij dat ze de Nederlandse taal in de praktijk kan oefenen! Bijzonder vindt zij dat ze met haar werkzaamheden ook een goed doel steunt. De opbrengsten uit de verkoop komen namelijk volledig ten goede aan het steunen van de meest kwetsbare mensen in Afrika, Oost-Europa en het Midden-Oosten.

Wij bedanken alle medewerkers van Dorcas Emmen en Marjon Aalenhuis voor de fijne samenwerking.

Dorcas heeft onlangs een nieuwe vestiging geopend in Emmen. Op woensdag 10 mei is de feestelijke opening van Dorcas Emmen - Cornelis Houtmanstraat 10. Tussen 11.00 uur en 16:00 uur is de winkel geopend en bent u van harte uitgenodigd om een kijkje te nemen. Nawal en haar collega’s staan in ieder geval voor u klaar!

Actueel

Meer nieuws

Base to Work breidt uit naar Nieuwegein!

Base to Work groeit! Op 15 april 2025 markeerden we een bijzonder moment: Alex Veldkamp overhandigde officieel het Base to Work-bordje aan collega Enes Bakla, bij ons nieuwe kantoor in Nieuwegein.

Lees dit artikel

Van vluchten naar verschil maken – Yuliia’s weg naar haar plek

Toen Yuliia Levchenko met haar drie zoons vluchtte uit Oekraïne, liet ze meer achter dan haar huis en haar land. Ze liet ook haar beroep achter – psycholoog – en belandde in Nederland in een compleet nieuwe wereld.

Lees dit artikel

Base to Work ontvangt Blik op Werk Aspirant-Keurmerk

Sinds 7 maart 2025 mag Base to Work zich officieel Aspirant-Keurmerkhouder van Blik op Werk noemen. Dit keurmerk bevestigt dat Base to Work voldoet aan de gestelde voorwaarden en zich inzet voor kwalitatieve dienstverlening op het gebied van arbeid.

Lees dit artikel

Succesvolle webinars over financiële zelfredzaamheid en MAP

In januari organiseerde Base to Work meerdere goedbezochte webinars over financieel zelfredzaam zijn en de werking van de MAP-modules. Met inspirerende gastsprekers, waaronder een expert van gemeente Leeuwarden, kregen deelnemers praktische inzichten en strategieën voor educatie en arbeidsmarktintegratie.

Wil je op de hoogte blijven van toekomstige sessies? Houd onze kanalen in de gaten!


Lees dit artikel

Share this page

Vul hieronder jouw gegevens in en het e-mailadres van de persoon waarmee je deze pagina wilt delen.